Movies
Ratings
86
A Tale of Two SistersRated ★ 4.5
The Devil's GameRated ★ 4.5
Resident EvilRated ★ 5.0
The HostRated ★ 3.5
Pacific Rim: UprisingRated ★ 3.5
The SwindlersRated ★ 3.5
ShutterRated ★ 3.5
SpeedRated ★ 3.5
The Guard PostRated ★ 4.0
Final DestinationRated ★ 4.5
SawRated ★ 5.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.5
R-PointRated ★ 4.5
A Violent ProsecutorRated ★ 4.0
I Know What You Did Last SummerRated ★ 4.0
Cube²: HypercubeRated ★ 4.5
TakenRated ★ 4.0
Silent HillRated ★ 4.5
The Butterfly EffectRated ★ 5.0
No Country for Old MenRated ★ 4.0