Titles you rated
TenetRated ★ 3.0
Midnight RunnersRated ★ 2.5
The Man Standing NextRated ★ 2.0
Black PantherRated ★ 4.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
Train to BusanRated ★ 3.0
La La LandRated ★ 2.0
JokerRated ★ 3.0
CocoRated ★ 4.5
VenomRated ★ 4.5
ExitRated ★ 3.0
Intimate StrangersRated ★ 3.5
The RoundupRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.0
The First Slam DunkRated ★ 3.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.0
Nothing SeriousRated ★ 3.5
Deliver Us From EvilRated ★ 4.0