Titles you rated
From Season 3Rated ★ 3.5
From Season 2Rated ★ 3.5
From Season 1Rated ★ 4.0
Wednesday Season 2Rated ★ 3.5
Alice in BorderlandRated ★ 3.5
The 8 ShowRated ★ 3.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
ExtracurricularRated ★ 4.0- SkinsRated ★ 5.0
Mask GirlRated ★ 4.0
The Umbrella AcademyRated ★ 3.5- Freshly Baked!! Ja-panRated ★ 4.0
- Fighting FoodonsRated ★ 4.5
- Ultimate MuscleRated ★ 4.0
Pippi LongstockingRated ★ 4.0
Magical Circle Guru GuruRated ★ 4.5
Card Captor Sakura: Chapter of the Crow CardsRated ★ 5.0
Detective Academy QRated ★ 3.5- Ultimate Muscle: The Kinnikuman LegacyRated ★ 3.5