Series
Ratings
31
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
Squid Game Season 3Rated ★ 1.5
Mr. QueenRated ★ 4.5
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 4.5
Ju-On: OriginsRated ★ 3.5
BloodhoundsRated ★ 3.0
One Punch ManRated ★ 4.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 2Rated ★ 4.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 4.0
The Glory Part 2Rated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Alice in Borderland Season 2Rated ★ 3.5
Reborn RichRated ★ 3.0
Alice in BorderlandRated ★ 3.5
Narco-SaintsRated ★ 4.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.5
Arcane Season 1Rated ★ 2.0
KingdomRated ★ 3.5
Kingdom Season 1Rated ★ 3.5
ExtracurricularRated ★ 3.5