Titles you rated
- Bread and Soup and Cat WeatherRated ★ 4.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 4.0
Sleepeeer Hit!Rated ★ 4.5
Abnormal SummitRated ★ 3.0
We Married as a Job!Rated ★ 4.5
Lovers in ParisRated ★ 4.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0- 14 Year Old MotherRated ★ 4.0
- Haikei, Chichiue-samaRated ★ 4.5
Listen to My HeartRated ★ 4.0- 이케부쿠로 웨스트 게이트 파크 - 스프의 회Rated ★ 3.5
Moon LoversRated ★ 4.0- DamoRated ★ 4.0
- まほろ駅前番外地Rated ★ 4.5
Beethoven VirusRated ★ 4.0
Beautiful LifeRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.5
WomanRated ★ 4.5- Star in My HeartRated ★ 5.0
- Honey and CloverRated ★ 4.0