Titles you rated
The Beauty InsideRated ★ 4.5
The IntouchablesRated ★ 4.5
Sing StreetRated ★ 4.5
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
Cinema ParadisoRated ★ 4.0
The Florida ProjectRated ★ 4.5
Finding NemoRated ★ 2.5
The Hitman's BodyguardRated ★ 2.5
SplitRated ★ 2.5
127 HoursRated ★ 2.5
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 4.0
Parasyte: Part 1Rated ★ 0.5
FlippedRated ★ 5.0
The Big BlueRated ★ 4.0
Our SunhiRated ★ 4.0
PassengersRated ★ 4.0
Captain MarvelRated ★ 2.5
ShameRated ★ 3.5
The Little PrinceRated ★ 3.5
The KingRated ★ 1.5