Titles you rated
- JeongnyeonRated ★ 3.0
Loki Season 2Rated ★ 3.5
Loki Season 1Rated ★ 3.5
MononokeRated ★ 4.0
Arcane Season 1Rated ★ 3.5
My Liberation DiaryRated ★ 3.5
WandaVisionRated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
Forky Asks a QuestionRated ★ 3.0
Trollhunters: Tales of ArcadiaRated ★ 4.0
Trollhunters: Tales of ArcadiaRated ★ 4.0
ChernobylRated ★ 4.5
Anne with an ERated ★ 3.5
Anne with an ERated ★ 3.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.5
Anne with an ERated ★ 4.0
My Fair PrincessRated ★ 4.0
Sailor Moon RRated ★ 3.5
Sailor Moon SuperSRated ★ 4.0
Pretty Soldier Sailor MoonRated ★ 4.0