Titles you rated
WhiplashRated ★ 3.5
JokerRated ★ 1.5
Memories of MurderRated ★ 2.5
BelieverRated ★ 1.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.5
1987: When the Day ComesRated ★ 3.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.0
Nameless GangsterRated ★ 3.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 2.5
HuntRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 1.5
VeteranRated ★ 3.0
A Taxi DriverRated ★ 3.0
Decision to LeaveRated ★ 4.5
Kill BoksoonRated ★ 2.5
About TimeRated ★ 3.0
Tazza: The High RollersRated ★ 3.5
The OutlawsRated ★ 1.5
Escape from MogadishuRated ★ 2.0
The WailingRated ★ 1.5