Titles you rated
- Planet Dinosaurs_New GiantsRated ★ 5.0
Attack on Titan: The Wings of FreedomRated ★ 4.5
Ghost in the ShellRated ★ 4.0
The Best OfferRated ★ 4.0
The Ides of MarchRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 5.0
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 4.5
The MercilessRated ★ 4.5
The UnjustRated ★ 4.5
Margin CallRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 4.0
TunnelRated ★ 3.5
A Taxi DriverRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 3.5
Schindler's ListRated ★ 4.5
Like Father, Like SonRated ★ 4.0
Becoming JaneRated ★ 4.5
The Man from EarthRated ★ 3.5
Iron ManRated ★ 4.0