Titles you rated
 The Good WifeRated ★ 3.0 The Good WifeRated ★ 3.0
 The Good WifeRated ★ 3.0 The Good WifeRated ★ 3.0
 The Good WifeRated ★ 3.0 The Good WifeRated ★ 3.0
 The Good WifeRated ★ 3.0 The Good WifeRated ★ 3.0
 The Good WifeRated ★ 3.0 The Good WifeRated ★ 3.0
 The Good Wife Season 6Rated ★ 3.0 The Good Wife Season 6Rated ★ 3.0
 Raised by Wolves Season 1Rated ★ 3.5 Raised by Wolves Season 1Rated ★ 3.5
 Jewel in the PalaceRated ★ 4.0 Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
 Couple or TroubleRated ★ 3.5 Couple or TroubleRated ★ 3.5
 Dream HighRated ★ 0.5 Dream HighRated ★ 0.5
 ShamelessRated ★ 1.5 ShamelessRated ★ 1.5
 Tale of the Nine TailedRated ★ 2.5 Tale of the Nine TailedRated ★ 2.5
 Infinite ChallengeRated ★ 4.5 Infinite ChallengeRated ★ 4.5
- Excessive ChallengeRated ★ 3.0
- Reckless ChallengeRated ★ 3.0
 Hur JunRated ★ 2.5 Hur JunRated ★ 2.5
 You're BeautifulRated ★ 2.5 You're BeautifulRated ★ 2.5
 City HallRated ★ 3.0 City HallRated ★ 3.0
 PresidentRated ★ 3.0 PresidentRated ★ 3.0
 Squad 38Rated ★ 3.0 Squad 38Rated ★ 3.0