Titles you rated
SullyRated ★ 4.0
The ShiningRated ★ 5.0
Slumdog MillionaireRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 5.0
The LobsterRated ★ 4.0
Baby DriverRated ★ 4.0
Get OutRated ★ 5.0
ArgoRated ★ 4.0
Toy StoryRated ★ 5.0
BreathlessRated ★ 4.5
The Hunger GamesRated ★ 4.0
The Big ShortRated ★ 4.5
The RevenantRated ★ 4.5
MinionsRated ★ 5.0
The PriestsRated ★ 4.0
Black PantherRated ★ 3.5
Life of PiRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 5.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 5.0
Ready Player OneRated ★ 4.5