Movies
Ratings
1237
WeaponsRated ★ 3.0
PrimevalRated ★ 2.0
FrankensteinRated ★ 4.0
Your Eyes TellRated ★ 2.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
28 Years Later: The Bone TempleRated ★ 3.0
Good NewsRated ★ 3.5
TuskRated ★ 2.5
Bring Her BackRated ★ 1.5
The ParadesRated ★ 2.5
The Godfather: Part IIRated ★ 3.5
Love LetterRated ★ 3.5
Kamikaze GirlsRated ★ 2.0
Back to the Future Part IIRated ★ 3.5
Secret ReunionRated ★ 2.5
KikujiroRated ★ 4.5
2012Rated ★ 3.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 2.5
GattacaRated ★ 3.5
Mutt BoyRated ★ 2.0