Titles you rated
Designated SurvivorRated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 4.5
Dream High 2Rated ★ 2.0
Dream HighRated ★ 3.5
Dr. RomanticRated ★ 3.5
Fight For My WayRated ★ 3.5
What's Wrong with Secretary KimRated ★ 3.5- NARUTO 3rd STAGERated ★ 3.0
- 나루토 2기Rated ★ 3.0
YouRated ★ 3.5
NARUTORated ★ 3.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 3.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.0
Crash Landing on YouRated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 3.5
GoblinRated ★ 3.5
New Journey to the West Season 3Rated ★ 3.0
New Journey to the West Season 2Rated ★ 3.0
The King Dae JoyoungRated ★ 3.5
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 3.5