Movies
Ratings
131
The World of LoveRated ★ 4.5
Past LivesRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 2.5
3670Rated ★ 5.0
The HandmaidenRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 3.5
Perfect NumberRated ★ 2.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 3.0
Love and MonstersRated ★ 2.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
How to Train Your DragonRated ★ 4.5
HappyendRated ★ 3.5
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 2.5
Knives OutRated ★ 3.5
The Florida ProjectRated ★ 4.0
Bridget Jones: Mad About the BoyRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 4.0
ConclaveRated ★ 3.0