Titles you rated
Better Late Than SingleRated ★ 4.5
The Devil's Plan 2Rated ★ 4.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 5.0
The Tale of Mrs. OkRated ★ 3.5- Love in the Big CityRated ★ 4.0
Culinary Class WarsRated ★ 4.0- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 3.5
The 100Rated ★ 4.5
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 3.0
The Devil's PlanRated ★ 3.5
Agents of MysteryRated ★ 3.5- Good PartnerRated ★ 2.5
- 사상검증구역: 더 커뮤니티Rated ★ 4.5
Poker FaceRated ★ 3.5
The Glory Part 2Rated ★ 3.5
Oshi no KoRated ★ 3.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 2.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.5
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.0