Movies
Ratings
484
A Perfect WorldRated ★ 4.0
Finding NeverlandRated ★ 2.0
Sense and SensibilityRated ★ 4.0
Tropic ThunderRated ★ 2.0
The Girl with the Dragon TattooRated ★ 3.0- HeartbreakersRated ★ 4.0
Paris, je t'aimeRated ★ 3.0
The King and IRated ★ 4.0
MacheteRated ★ 4.0
RamboRated ★ 4.0
DaybreakersRated ★ 4.0
Dear JohnRated ★ 3.0
Abraham Lincoln: Vampire HunterRated ★ 2.0
Land of the DeadRated ★ 4.0
ContagionRated ★ 3.0
G.I. JaneRated ★ 3.0
LincolnRated ★ 4.0
The Baader Meinhof ComplexRated ★ 3.0
Close Encounters of the Third KindRated ★ 4.0
The Green HornetRated ★ 3.0