Series
Ratings
61
My MisterRated ★ 5.0
Friends Season 10Rated ★ 4.5
Friends Season 9Rated ★ 4.5
Friends Season 8Rated ★ 4.5
Friends Season 7Rated ★ 4.5
Friends Season 6Rated ★ 4.5
Friends Season 5Rated ★ 4.5
Friends Season 4Rated ★ 4.5
Friends Season 3Rated ★ 4.5
Friends Season 2Rated ★ 4.5
SignalRated ★ 5.0
Worlds WithinRated ★ 5.0- Daechunamu SaranggeollyeonneRated ★ 4.0
- First LoveRated ★ 4.0
Tears of the DragonRated ★ 5.0
Six SiblingsRated ★ 4.5
SandglassRated ★ 4.0
Songgot: The PiercerRated ★ 5.0- Three FriendsRated ★ 4.0
- BossRated ★ 5.0