Titles you rated
Ted Lasso Season 3Rated ★ 3.5
Ted LassoRated ★ 3.5
Ted LassoRated ★ 3.5
Stranger Things Season 5Rated ★ 3.5
KingdomRated ★ 3.0
Space ForceRated ★ 3.0
Running PointRated ★ 3.0
Alice in Borderland Season 3Rated ★ 2.0
Hot SpotRated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
3 Body ProblemRated ★ 3.5
Black Mirror Season 6Rated ★ 3.0
Alice in Borderland Season 2Rated ★ 2.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.5
Cabinet of CuriositiesRated ★ 3.5
BlockbusterRated ★ 2.5
UnicornRated ★ 3.0