Series
Ratings
11
Uchi No Bengoshi Wa Te Ga KakaruRated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 6Rated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 8Rated ★ 5.0
Kindaichi Case FilesRated ★ 5.0- 소년탐정 김전일 Original 2기Rated ★ 5.0
The Handmaid's TaleRated ★ 3.0
The Handmaid's TaleRated ★ 5.0- 명탐정 코난Rated ★ 5.0
Assassination ClassroomRated ★ 5.0
Assassination ClassroomRated ★ 5.0