Titles you rated
ArrivalRated ★ 1.5
OppenheimerRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 4.0
The RoundupRated ★ 3.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 2.5
ElementalRated ★ 4.0
My LoveRated ★ 2.5
Beasts Clawing at StrawsRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 3.0
Kill BoksoonRated ★ 3.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 2.5
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 3.0
Pride & PrejudiceRated ★ 2.5
The HousemaidRated ★ 3.0
The ShamelessRated ★ 3.5
The Imitation GameRated ★ 5.0
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 4.0
A Star Is BornRated ★ 3.5
The Hunger GamesRated ★ 4.0