Titles you rated
Batman BeginsRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.5
ExitRated ★ 5.0
VenomRated ★ 3.5
Infernal AffairsRated ★ 3.5
The Death of StalinRated ★ 3.5
Reservoir DogsRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
Call Me by Your NameRated ★ 2.5
ColetteRated ★ 4.0- ザ・タイタニックRated ★ 3.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 5.0
Captain MarvelRated ★ 2.5
UsRated ★ 3.0
Django UnchainedRated ★ 4.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
The ShiningRated ★ 4.0
X-Men: The Last StandRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 3.0
X-Men: First ClassRated ★ 3.5