Movies
Ratings
454
Crazy RomanceRated ★ 4.0
JokerRated ★ 5.0
The Killing of a Sacred DeerRated ★ 4.5
BuriedRated ★ 4.0
First ManRated ★ 4.5
The Age of ShadowsRated ★ 3.5
Black PantherRated ★ 4.0
Finding NemoRated ★ 5.0
AnnaRated ★ 4.0
Thor: RagnarokRated ★ 5.0
SearchingRated ★ 4.0
Be with YouRated ★ 3.0
HulkRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 2.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.5
BurningRated ★ 4.0
Like Father, Like SonRated ★ 5.0
MoanaRated ★ 4.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.5
ArrivalRated ★ 4.5