Movies
Ratings
252
Late AutumnRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 4.5
DefaultRated ★ 2.5
In the Mood for LoveRated ★ 5.0
Incredibles 2Rated ★ 2.5
Mrs. DoubtfireRated ★ 3.0
The Blind SideRated ★ 2.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 2.5
The AttorneyRated ★ 4.0
The Book of EliRated ★ 3.5
BlindnessRated ★ 3.5
About TimeRated ★ 3.0
SerendipityRated ★ 1.0
Bruce AlmightyRated ★ 3.5
The Last EmperorRated ★ 4.0
Public EnemyRated ★ 3.0
BladeRated ★ 3.0
The OthersRated ★ 3.0
Pretty WomanRated ★ 4.0
Premium RushRated ★ 4.0