Movies
Ratings
162
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
Children...Rated ★ 4.0
Blood RainRated ★ 4.0
When Romance Meets DestinyRated ★ 3.0
Closer to HeavenRated ★ 3.0
The Bourne UltimatumRated ★ 5.0
Murder, Take OneRated ★ 4.0
PoseidonRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 5.0
Taken 2Rated ★ 4.0
The NeighborsRated ★ 4.0
Miracle on 1st StreetRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.0
Confession of MurderRated ★ 5.0
Best ChefRated ★ 4.0
The Last GodfatherRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 5.0
SpellboundRated ★ 4.0
26 YearsRated ★ 5.0
Voice of a MurdererRated ★ 4.0