Series
Ratings
83
TriggerRated ★ 3.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
KarmaRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
Shop of the LampRated ★ 3.0
My MisterRated ★ 4.5
Alone in LoveRated ★ 5.0
Culinary Class WarsRated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
In the Name of God: A Holy BetrayalRated ★ 2.5
Game of ThronesRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 4.0
My NameRated ★ 2.0
The Silent SeaRated ★ 2.5
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 2.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.0