Movies
Ratings
576
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
RentRated ★ 5.0
Tales of the NightRated ★ 5.0
The Maze RunnerRated ★ 5.0
Furious 7Rated ★ 5.0
The Legend of ZorroRated ★ 2.5
Ender's GameRated ★ 2.0
Heart is...Rated ★ 4.5
La lunaRated ★ 4.0
High School MusicalRated ★ 3.5
MaleficentRated ★ 5.0
TranscendenceRated ★ 5.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 5.0
The Secret World of ArriettyRated ★ 5.0
Transporter 3Rated ★ 3.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.5
The Imitation GameRated ★ 5.0
StokerRated ★ 4.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 5.0
Cloudy with a Chance of Meatballs 2Rated ★ 4.0