Movies
Ratings
929 Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5 Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
 Dog DaysRated ★ 1.5 Dog DaysRated ★ 1.5
- Let’s Leaven!Rated ★ 4.0
 Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5 Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
 Ghost Cat AnzuRated ★ 4.0 Ghost Cat AnzuRated ★ 4.0
 Knives OutRated ★ 3.5 Knives OutRated ★ 3.5
 How to Steal a DogRated ★ 2.5 How to Steal a DogRated ★ 2.5
- Idiot Girls and School Ghost: School anniversaryRated ★ 3.5
 KPop Demon HuntersRated ★ 4.0 KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
- Horror Stories 3Rated ★ 1.5
 Crayon Shin-chan the Movie: Our Dinosaur DiaryRated ★ 2.0 Crayon Shin-chan the Movie: Our Dinosaur DiaryRated ★ 2.0
 Mickey 17Rated ★ 3.0 Mickey 17Rated ★ 3.0
 Blood-C The Last DarkRated ★ 2.5 Blood-C The Last DarkRated ★ 2.5
 Anemone: A Fairy Tale for No KidsRated ★ 0.5 Anemone: A Fairy Tale for No KidsRated ★ 0.5
 Joint Security AreaRated ★ 3.0 Joint Security AreaRated ★ 3.0
 Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 4.5 Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 4.5
- Heartsping: Teenieping of LoveRated ★ 2.5
- Urban MythsRated ★ 3.0
 NimonaRated ★ 2.0 NimonaRated ★ 2.0
- OstinatoRated ★ 2.5