Titles you rated
ArrivalRated ★ 4.0
First ManRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 4.5
SearchingRated ★ 4.5
Ready Player OneRated ★ 3.5
Doctor StrangeRated ★ 3.5
PredestinationRated ★ 3.0
Ben-HurRated ★ 1.5
The WailingRated ★ 3.5
X-Men: ApocalypseRated ★ 2.0
EverestRated ★ 3.5
OrphanRated ★ 3.5
How to Steal a DogRated ★ 3.0
MaleficentRated ★ 3.5
Forever the MomentRated ★ 3.5
San AndreasRated ★ 3.0
The Bourne LegacyRated ★ 3.5
The SuspectRated ★ 3.5
I Am SamRated ★ 3.5
SunflowerRated ★ 3.0