Movies
Ratings
535
WishRated ★ 2.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 4.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 2.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 2.5
Love ActuallyRated ★ 4.0
Red NoticeRated ★ 3.5
DuneRated ★ 4.0
My Sassy GirlRated ★ 4.0
Escape from MogadishuRated ★ 4.0
Se7enRated ★ 4.0
50 First DatesRated ★ 4.0
The DepartedRated ★ 4.5
The Midnight SkyRated ★ 4.0
The Book of FishRated ★ 4.5
Raya and the Last DragonRated ★ 3.5
SoulRated ★ 4.5
The ExperimentRated ★ 4.0
How to Use Guys with Secret TipsRated ★ 4.0
Hotel MumbaiRated ★ 4.5