Titles you rated
 Nameless GangsterRated ★ 5.0 Nameless GangsterRated ★ 5.0
 Collage of Our LivesRated ★ 5.0 Collage of Our LivesRated ★ 5.0
 Heavenly ForestRated ★ 5.0 Heavenly ForestRated ★ 5.0
 The HappeningRated ★ 4.0 The HappeningRated ★ 4.0
 PredatorsRated ★ 5.0 PredatorsRated ★ 5.0
 PaycheckRated ★ 5.0 PaycheckRated ★ 5.0
 PredatorRated ★ 5.0 PredatorRated ★ 5.0
 Star Trek: BeyondRated ★ 5.0 Star Trek: BeyondRated ★ 5.0
 The GiverRated ★ 3.0 The GiverRated ★ 3.0
 Back to the Future Part IIIRated ★ 5.0 Back to the Future Part IIIRated ★ 5.0
 AliensRated ★ 5.0 AliensRated ★ 5.0
 Deep ImpactRated ★ 3.0 Deep ImpactRated ★ 3.0
 Jurassic WorldRated ★ 5.0 Jurassic WorldRated ★ 5.0
 KnowingRated ★ 5.0 KnowingRated ★ 5.0
 Back to the Future Part IIRated ★ 5.0 Back to the Future Part IIRated ★ 5.0
 AlienRated ★ 5.0 AlienRated ★ 5.0
 Back to the FutureRated ★ 5.0 Back to the FutureRated ★ 5.0
 Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 5.0 Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
 Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0 Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
 Jurassic ParkRated ★ 5.0 Jurassic ParkRated ★ 5.0