Titles you rated
No Other ChoiceRated ★ 3.5
The Truman ShowRated ★ 4.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Get OutRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
Pokémon: Lucario and the Mystery of MewRated ★ 2.5
I'm a Cyborg, But That's OKRated ★ 2.5
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.0
A Tale of Two SistersRated ★ 4.0
Deadpool & WolverineRated ★ 4.5
Deadpool 2Rated ★ 2.5
DeadpoolRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0
HoneySweetRated ★ 3.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.5
300Rated ★ 2.5
OppenheimerRated ★ 4.0