Titles you rated
RevengeRated ★ 3.5
A Big Bold Beautiful JourneyRated ★ 5.0
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
The BatmanRated ★ 3.5
TenetRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
The Conjuring: Last RitesRated ★ 4.0
SupermanRated ★ 3.5
The MediumRated ★ 3.0
How to Train Your DragonRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
SinnersRated ★ 3.5
Twilight of the Warriors: Walled InRated ★ 2.5
CodaRated ★ 3.5
The HelpRated ★ 4.0
Thunderbolts*Rated ★ 5.0
HereticRated ★ 3.0
ConclaveRated ★ 3.5
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 2.5
The Big ShortRated ★ 3.5