Titles you rated
AmachanRated ★ 4.0
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 4.5- Fighting SpiritRated ★ 4.0
Otomen ~Natsu~Rated ★ 3.0
18 AgainRated ★ 3.5
Tokyo RevengersRated ★ 5.0
My Host Club InheritanceRated ★ 3.0
Life's PunchlineRated ★ 4.5
AnoneRated ★ 4.5
Hakozume: Tatakau! Koban JoshiRated ★ 4.5
Me & RobocoRated ★ 4.0
Ruler of Your Own WorldRated ★ 5.0
Nonstop 1Rated ★ 4.0
Zom 100: Bucket List of the DeadRated ★ 4.0
Oshi no KoRated ★ 4.0
Tokyo Magnitude 8.0Rated ★ 4.0
PerformerRated ★ 4.0- From Today, It's My Turn!! SpecialRated ★ 4.5
The Hovering BladeRated ★ 4.0- The Memorandum of Kyoko OkitegamiRated ★ 4.0