Movies
Ratings
819
Green BookRated ★ 5.0
The Exit 8Rated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 5.0
BossRated ★ 0.5
No Other ChoiceRated ★ 5.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 5.0
KPop Demon HuntersRated ★ 5.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 5.0
The SubstanceRated ★ 2.5
The Old Woman with the KnifeRated ★ 1.5
Big DealRated ★ 0.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.5
Big BrotherRated ★ 5.0
LobbyRated ★ 1.5
Minecraft: The MovieRated ★ 0.5
Yadang: The SnitchRated ★ 3.0
Hidden FiguresRated ★ 4.0
The MatchRated ★ 2.0
Mickey 17Rated ★ 5.0
RevolverRated ★ 0.5