Titles you rated
The Masterful Cat Is Depressed Again TodayRated ★ 5.0
The Slave HuntersRated ★ 1.5
Prison PlaybookRated ★ 2.0
My Love From Another StarRated ★ 1.5
The PacificRated ★ 4.0- Dooly the Little DinosaurRated ★ 4.0
Nadia: The Secret of Blue WaterRated ★ 4.0
Ghost StoriesRated ★ 3.0
Band of BrothersRated ★ 4.0
Kindaichi Case FilesRated ★ 4.0
Dragon Ball ZRated ★ 4.5
Dragon Ball ZRated ★ 4.5
Dragon Ball ZRated ★ 4.5
Dragon Ball GTRated ★ 4.0
Slam DunkRated ★ 4.0
Solitary Gourmet Season 2Rated ★ 4.0
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 3.0