Series
Ratings
59
When the Camellia BloomsRated ★ 4.5
Game of Thrones Season 8Rated ★ 3.5
Game of Thrones Season 7Rated ★ 4.0
WestworldRated ★ 2.5
The Queen of OfficeRated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 4.5
ChernobylRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 3.5
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0- Pretty Proofreader Season 2Rated ★ 5.0
Sleepeeer Hit!Rated ★ 4.5
Laid-Back Camp Season 1Rated ★ 4.0- Midnight Diner Season 2Rated ★ 4.5
UnnaturalRated ★ 5.0
We Married as a Job!Rated ★ 5.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 5.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 3.5
The PackageRated ★ 4.0
Lovers in PragueRated ★ 3.5
His and Her CircumstancesRated ★ 3.5