Titles you rated
DunkirkRated ★ 4.0
SplitRated ★ 4.5
SilenceRated ★ 4.0
MoonlightRated ★ 4.5
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
Sing StreetRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 4.0
Son of SaulRated ★ 4.5
RoomRated ★ 3.5
The 5th WaveRated ★ 1.0
The Danish GirlRated ★ 3.5
SpotlightRated ★ 4.0
Like for LikesRated ★ 2.0
UnforgettableRated ★ 3.0
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 4.0
DeadpoolRated ★ 4.0
A Clockwork OrangeRated ★ 4.5
5 Flights UpRated ★ 3.0
The AssassinRated ★ 4.5
SORI: Voice from the HeartRated ★ 3.0