Movies
Ratings
624
The WalkRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 4.0
Ender's GameRated ★ 3.0
PassengersRated ★ 4.0
Ted 2Rated ★ 3.0
Warm BodiesRated ★ 3.5
The Big ShortRated ★ 4.5
MoanaRated ★ 4.0
Black PantherRated ★ 3.5
MoneyRated ★ 3.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
Transformers: The Last KnightRated ★ 3.5
The Invisible ManRated ★ 4.0
Shusenjo: The Main Battleground of Comfort Women IssueRated ★ 4.5
AshfallRated ★ 3.5
Frozen IIRated ★ 4.0
Terminator: Dark FateRated ★ 4.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 4.0
Mortal EnginesRated ★ 3.0
JokerRated ★ 4.0