Titles you rated
Couple or TroubleRated ★ 4.5
The Greatest LoveRated ★ 4.0
Gossip GirlRated ★ 5.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 3.0
Mom's Dead UpsetRated ★ 4.0
MerlinRated ★ 5.0
MerlinRated ★ 5.0
MerlinRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
Downton Abbey Season 2Rated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 5.0
Downton Abbey Season 1Rated ★ 4.5
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
SupernaturalRated ★ 5.0
Dr. RomanticRated ★ 4.0
The Good WifeRated ★ 4.0
Six Flying DragonsRated ★ 4.0
Cheese in the TrapRated ★ 3.0
Dear My FriendsRated ★ 4.5
The Legend of the Blue SeaRated ★ 2.0