Movies
Ratings
31
MacheteRated ★ 5.0
Bruce AlmightyRated ★ 5.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
Nameless GangsterRated ★ 5.0
Fast FiveRated ★ 4.0
WantedRated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 5.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 5.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 5.0
Sherlock HolmesRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 5.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
Crying FistRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 5.0
Mission: Impossible IIIRated ★ 5.0
300Rated ★ 5.0