Titles you rated
Legends of the FallRated ★ 5.0
Voices of a Distant StarRated ★ 4.5
MidwayRated ★ 4.5
The Hunger GamesRated ★ 4.5
LifeRated ★ 3.5
Tiger HouseRated ★ 2.0
Man of SteelRated ★ 3.0
Forrest GumpRated ★ 5.0
Nodame Cantabile: The Movie IRated ★ 4.0
ArmageddonRated ★ 4.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 4.0
Ninja AssassinRated ★ 2.0
Radio StarRated ★ 4.0
Shaolin SoccerRated ★ 3.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 3.0
The Lion KingRated ★ 4.0
Star Wars: Episode I - The Phantom MenaceRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
The IslandRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0