Movies
Ratings
34
ExitRated ★ 5.0
Wolf ChildrenRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 0.5
Long Live the KingRated ★ 4.0
Steel RainRated ★ 4.0
MoanaRated ★ 5.0
Spirits' HomecomingRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 5.0
The Lion KingRated ★ 4.5
Doctor StrangeRated ★ 5.0
Intimate StrangersRated ★ 3.5
Miss GrannyRated ★ 4.5
The Beauty InsideRated ★ 4.5
A Taxi DriverRated ★ 3.5
MasterRated ★ 4.0
OblivionRated ★ 3.0
Life of PiRated ★ 4.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 5.0
BraveRated ★ 4.0