Titles you rated
Blindly in LoveRated ★ 4.0
A Gentle Breeze in the VillageRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 3.5
ObsessedRated ★ 3.0
On the Beach at Night AloneRated ★ 3.0
The ConcubineRated ★ 2.5
Someone SpecialRated ★ 2.5
OldboyRated ★ 0.5
Train to BusanRated ★ 2.5
MissingRated ★ 1.0
Born to Be BlueRated ★ 4.5
ChefRated ★ 2.5- Love Strikes!Rated ★ 4.5
Winter's BoneRated ★ 3.5
Shadow DancerRated ★ 3.0
April SnowRated ★ 4.0
Sea FogRated ★ 3.0
Phantom DetectiveRated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 2.5
A ProphetRated ★ 4.5