Titles you rated
D.P.Rated ★ 3.5- Solitary Gourmet 2019 New Year's Eve special emergency directive Narita-Fukuoka-Busan Business Trip Edition!Rated ★ 3.0
UnnaturalRated ★ 4.5
Dr. JinRated ★ 2.5
The Pet Girl of SakurasouRated ★ 3.0
From Five To NineRated ★ 3.5- The Brave 'Yoshihiko'Rated ★ 2.5
- ふしぎ遊戯Rated ★ 3.5
- ふしぎ遊戯Rated ★ 3.5
- ふしぎ遊戯Rated ★ 4.0
Fushigi Yuugi: The Mysterious PlayRated ★ 4.0
The Melancholy of Haruhi Suzumiya 2Rated ★ 4.0- The Melancholy of Haruhi SuzumiyaRated ★ 4.0
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 4.0
Legal High 2Rated ★ 4.0- Tears in the ArcticRated ★ 3.0
Dragon BallRated ★ 3.5- Fullmetal AlchemistRated ★ 4.5
- Tears of the AntarcticRated ★ 2.5
Put Your Head on My ShoulderRated ★ 4.0