Titles you rated
Coin Locker GirlRated ★ 3.0
ContagionRated ★ 4.0
MulanRated ★ 4.0
Before SunsetRated ★ 3.5
Iron Man 2Rated ★ 4.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 4.0
Captain MarvelRated ★ 4.0
Thor: RagnarokRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5
The PriestsRated ★ 1.0
OldboyRated ★ 4.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 4.0
White NightRated ★ 3.5
Let Me InRated ★ 3.5
Sea FogRated ★ 4.0
Eat Pray LoveRated ★ 3.5
Inside OutRated ★ 4.5
The Fate of the FuriousRated ★ 4.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.5