Titles you rated
Cool RunningsRated ★ 5.0
The Matrix RevolutionsRated ★ 4.0
The Blind SideRated ★ 4.0
Spider-Man 2Rated ★ 3.0
Ace Ventura: When Nature CallsRated ★ 3.0
American BeautyRated ★ 3.0
The Perfect StormRated ★ 4.0
HolidayRated ★ 3.0
The BodyguardRated ★ 3.0
MementoRated ★ 3.0
Alien³Rated ★ 4.0
Face/OffRated ★ 4.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 3.0
Interview with the VampireRated ★ 4.0
Death Becomes HerRated ★ 2.0
8 MileRated ★ 5.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 3.0
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 2.0
NanaRated ★ 2.0
The City of ViolenceRated ★ 2.0