Titles you rated
The AvengersRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 4.0
The RockRated ★ 4.0
SilencedRated ★ 2.0
The Passion of the ChristRated ★ 5.0
TedRated ★ 5.0
The ClassicRated ★ 5.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 3.0
SunnyRated ★ 5.0
The Bourne LegacyRated ★ 5.0
The IntouchablesRated ★ 5.0
I Am SamRated ★ 5.0
8 MileRated ★ 4.0
I Saw the DevilRated ★ 4.0
The Art of SeductionRated ★ 4.0
Alice in WonderlandRated ★ 4.0
Knight and DayRated ★ 4.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 4.0
The HostRated ★ 4.0
The Girl Next DoorRated ★ 4.0