Movies
Ratings
32
ParasiteRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 5.0
WALL-ERated ★ 5.0
Now You See Me 2Rated ★ 4.0
My Neighbor TotoroRated ★ 3.5
Ode to My FatherRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 3.5
Now You See MeRated ★ 4.0
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 3.5
SnowpiercerRated ★ 5.0
Inside OutRated ★ 3.5
A Silent VoiceRated ★ 4.0
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 4.0
GravityRated ★ 3.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.0
The IntouchablesRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
CubeRated ★ 3.0