Movies
Ratings
2085
Good NewsRated ★ 3.5
Castle in the SkyRated ★ 3.5
Kramer vs. KramerRated ★ 3.5
Green BookRated ★ 3.0
BlackkKlansmanRated ★ 3.0
From Dusk Till DawnRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 2.5
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
Crayon Shin-chan: The Legend Called Buri Buri 3 Minutes ChargeRated ★ 2.5
The FabelmansRated ★ 3.5
The Best OfferRated ★ 3.0
The Kirishima ThingRated ★ 4.0
Catch and ReleaseRated ★ 2.5
The Fall GuyRated ★ 3.0
Hard TruthsRated ★ 2.5
Total RecallRated ★ 2.0
October SkyRated ★ 3.0
Ad AstraRated ★ 3.0
Unknown Number: The High School CatfishRated ★ 2.5
All About Lily Chou-ChouRated ★ 3.0