Titles you rated
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
X-MenRated ★ 5.0
Jurassic ParkRated ★ 5.0
Toy Story 3Rated ★ 5.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 4.0
The Butterfly EffectRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 5.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
(500) Days of SummerRated ★ 5.0
Phone BoothRated ★ 5.0
Forrest GumpRated ★ 5.0
A Dirty CarnivalRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 4.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 5.0
Batman BeginsRated ★ 5.0
Infernal AffairsRated ★ 4.0
TransformersRated ★ 5.0
Cyrano AgencyRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
The TransporterRated ★ 5.0